kontakt@galantix.pl
DARMOWA DOSTAWA DLA ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 300 ZŁ
 797 853 518

O nas

Nasza pasja – Twoja radość

Kim jesteśmy? Ludźmi, którzy dbają o Twój doskonały wygląd. A jak to robimy? Ponad 50-letnia tradycja sprawiła, że znamy się na swojej pracy – nasze wyroby są trwałe, eleganckie, a także zgodne z najnowszymi trendami w modzie. W GALANTIX mamy tak duży wybór, że znajdziesz tu coś dla siebie i swojej rodziny.

Historia naszej firmy

Lata ’50 XX wieku
Zaczęło się od skórzanych pasków do zegarków. Produkował je nasz dziadek w swoim przydomowym zakładzie. I ludzie widzieli, że jest to dobre… Zakład rozwijał się. Zatrudniani zostali kolejni pracownicy, a oferta produktów poszerzyła się również o inną galanterię skórzaną.

Lata ’80 XX wieku
Rodzice przejęli prowadzenie rodzinnej firmy. Wprowadzili do produkcji torby i torebki z wysokojakościowych syntetycznych materiałów włoskich oraz polskich, które zachowują wszystkie właściwości skóry, jednak są od niej tańsze, a co za tym idzie – każdy może pozwolić sobie na ich zakup i elegancki wygląd. Dostarczanie gotowych torebek, pasków, a także innych produktów galanteryjnych do sklepów oraz hurtowni okazało się bardzo dobrym pomysłem…

Rok 2014 XXI wiek
Teraz my! Prawie 50 lat doświadczenia i pasji tworzenia rzeczy dobrych przez naszą rodzinę, sprawiło, że mamy szeroką wiedzę na ich temat. Do tego entuzjazm oraz znajomość najnowszych trendów w modzie, czynią z nas ekspertów w branży galanteryjnej.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy w wyborze.
Napisz do nas ➡ kontakt@galantix.pl

   

© Galantix 2022