O Nas

Nasza pasja - Twoja radość

Kim jesteśmy? Ludźmi, którzy dbają o Twój doskonały wygląd. A jak to robimy? Ponad 50-letnia tradycja sprawiła, że znamy się na swojej pracy - nasze wyroby są trwałe, eleganckie, a także zgodne z najnowszymi trendami w modzie. W GALANTIX mamy tak duży wybór, że znajdziesz tu coś dla siebie i swojej rodziny. Posiadamy w naszej ofercie portfele damskie oraz porfele męskie. Również torebki damskie sklep oraz męskie.

Oprócz galanterii damskiej, męskiej i dziecięcej naszej produkcji, oferujemy także wyroby wielu znanych marek np.: Piere Cardin, Monnari, Gallantry, Starter, Castella, David Jones, Wild, Bellugio, Airtex, Bestini itd.

Historia naszej firmy

Lata '50 XX wieku
Zaczęło się od skórzanych pasków do zegarków. Produkował je nasz dziadek w swoim przydomowym zakładzie. I ludzie widzieli, że jest to dobre… Zakład rozwijał się. Zatrudniani zostali kolejni pracownicy, a oferta produktów poszerzyła się również o inną galanterię skórzaną.

Lata '80 XX wieku
Rodzice przejęli prowadzenie rodzinnej firmy. Wprowadzili do produkcji torby i torebki z wysokojakościowych syntetycznych materiałów włoskich oraz polskich, które zachowują wszystkie właściwości skóry, jednak są od niej tańsze, a co za tym idzie – każdy może pozwolić sobie na ich zakup i elegancki wygląd. Dostarczanie gotowych torebek, pasków, a także innych produktów galanteryjnych do sklepów oraz hurtowni okazało się bardzo dobrym pomysłem...

Rok 2014 XXI wiek
Teraz my! Prawie 50 lat doświadczenia i pasji tworzenia rzeczy dobrych przez naszą rodzinę, sprawiło, że mamy szeroką wiedzę na ich temat. Do tego entuzjazm oraz znajomość najnowszych trendów w modzie, czynią z nas ekspertów w branży galanteryjnej.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy w wyborze. Napisz do nas!
[email protected]

W naszej ofercie znajdują się również marki takie jak: Dudlin, Gessy, Victoria Collection, Tom&Eva, Eleganci, Eternel, Lantadeli, King, Seka, Riccaldi, Herisson, Nanucci, Abakus, Vanessa, Aliston Bag, Legro7, Teskór, Nicole, Wild, Gesi, Loren, Cavaldi, Black Bull, Ronaldo, Rovicky, Nicol, Suitcase, Ormi

Małgorzata Brożek
Właściciel sklepu